Dukan Diyeti

Dukan Diyetinde Sebzeler

[ad_1]

Dukan diyetinde sebzelerin diyete tekrar dahil edilmesiyle birlikte biraz kilo almak normal midir?

Biraz kilo alınabilir ama bu kilolar alındıkları hızla geri verilirler.
Saf Proteinler gününde vücudunuzdan su atılır çünkü proteinler suyu iticidir. Tartıldığınızda yağ kaybıyla birlikte onu izleyen su kaybını da görürsünüz. Dolayısıyla kilo kaybı çok önemli olup bu durum motivasyonunuzu arttırmada yararlı bir etkendir. Proteinler + Sebzeler gününde su ve mineral tuzları eklersiniz, bu da su kaybını azaltır. Zayıflamaya devam edersiniz ama PP gününe göre biraz daha az miktarda. Tartıya çıktığınızda duraksama içinde olduğunuz hissine kapılırsınız. Ama Saf Proteinleri tekrar almaya başlar başlamaz su ve ağırlık birbirine eklenir, tartı üzerinde kilo kaybı yeniden görüntülenir. Eğer bu durumdaysanız dayanın! Sonuçlar tartıda giderek görünür hale gelecektir!

#dukandiyeti #dukandiet #dukandiyetitarifleri #oatbran #yulafkepegi #diyetkardesligi #diyetkoçluğu #zayifliyoruz #zayifliyorum #idealkilohesaplama #sagliklikilo #kilol #kilo#dukan #dukanlove #like #photooftheday #memories #instagood #food #foodpics #dietpics #motivation#spor #weights #protein #lowcarb #healthychoices #active #strong

[ad_2]

Source

Yazar Hakkında

Hatice Demir

Diyet söz konusu olunca deneyimlerinin yanı sıra bilgisi ile de ön plana çıkan bir zatı muhtereme.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Birdiyet.com 2017 Tüm hakları mahfuzdur. Bu sitede yer alan yazılar bilgi amaçlıdır, sağlık sorunları ile karşılaşmamak için lütfen doktorunuza başvurunuz.